معرفی پارس پلی اتیلن جنوبی – شرکت پارس پلی اتیلن جنوبی

معرفی پارس پلی اتیلن جنوبی


شرکت پارس پلی اتیلن جنوبی

شرکت گیاه آب شیراز به شماره ثبت 5385 در سال 1371 با هدف افزایش راندمان و ضرورت افزایش بهره وری آب در بخش کشاورزی، با مجوز رسمی از معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی فعالیت خود را در زمینه مطالعه، طراحی، مشاوره و اجرای سامانه های آبیاری های تحت فشار آغاز کرد. فعالیت های تحقیقاتی این شرکت همگام با برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت وزارت جهاد کشاورزی می باشد.

گروه مهندسی شرکت گیاه آب در سال 1385 اقدام به تاسیس واحد تولیدی لوله و اتصالات پلی اتیلن، نوارهای آبیاری قطره ای (tape) و انواع اتصالات آبیاری قطره ای تحت عنوان شرکت پارس پلی اتیلن جنوبی با ظرفیت تولید 3000 تن در سال نموده که با همت و اندیشه متخصصان و کارکنان خود موفق به اخذ نشان استاندارد در گریدهای PE100-PE80-PE63 و همچنین نشان استاندارد لوله های ابیاری PE32-PE40 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، گواهی تایید صلاحیت از دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری و همچنین تاییدیه معاونت آب و خاک از سازمان جهاد کشاورزی و توسعه آبیاری تحت فشار شده است. این شرکت با در اختیار داشتن آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته سعی در بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی خود نموده و در زمینه سیستم مدیریت کیفیت موفق به کسب گواهینامه بین المللی 2008-9001 ISo از شرکت TUV NORD آلمان گردیده است.

اکنون محصولات تولیدی این شرکت با نام تجاری (PPJ) پارس پلی اتیلن جنوبی به بازار عرضه می گردد. که خوشبختانه مورد رضایت متقاضیان طرح های آبیاری تحت فشار قرار گرفته است.